גלול

לקוחות יקרים, covid19 טרף את הקלפים והוריד למצולות חלומות לטיולים...

מקווים לפגוש אתכם בקרוב שמחים ובריאים :-)

אקטיב פלנט בים וביבשה

מכורים לספורט שלכם... בין אם זה סאפ, ריצה, טריאתלון או כדורשת?  אוהבים לנפוש בחו"ל? השילוב בין השניים, זה בדיוק המקום שאקטיב פלנט נכנסים לתמונה!  אנחנו מתמחים בארגון חופשות ייחודיות בחו"ל שמשלבות בין טיולים, פעילויות מרתקות-מהנות והספורט שאתם אוהבים.  זה לא מיועד לספורטאים מקצועיים, אלא נועד לכל חובבי הספורט העממי בכל רמה שהיא. החופשות שלנו ברובן מתקיימות בסופשי"ם ארוכים, לטובת אנשים עסוקים ומשלבות הרבה FUN ! למשפחות, ולהורים עם מתבגרים, אנו מציעים חופשות אקטיביות,  רוויות אדרנלין.  אז מה נשאר לעשות? להגיע לעמדת הזינוק, לקפוץ למים ולהצטרף לחופשה הבאה :-)

our holidays
חתירה על נהר בונה.jpg
חופשת SUP באלבניה 
RUN באלבניה
ספרד RUN בקטלוניה
חופשת SUP בוולקנו 
חתירה בטורקיז.jpg
חופשת SUP בפיליון יון 
כל הדרכים מובילות לרומא  RUN
חופשת SUP במונטנגרו 
כדורשת במקדוניה
בר/בת מצווה SUP
החופשות הקודמות שלנו

אז מה היה לנו?

חופשות סאפ באי אקזוטי ש"גילינו" כך כך קרוב וכל כך מדהים - האי וולקנו בסיציליה, חוויה של סאפ, הרי געש ו FUN בטעם איטלקי.  גל פרידמן המדליסט האולימפי פתח לנו שם את העונה וחזר עם צילומים מופלאים ;  חופשת סאפ עם לירן מחלב וחופשת טריאתלון, עם אבי ברכה האגדי, בטרופאה הקסומה והשוקקת שבאיטליה ; חופשות סאפ, כדורשת ויוגה במונטנגרו הציורית שאין כמוה ; חופשות יאכטה וסאפ לקבוצות ומשפחות באיים האדריאטים בקרואטיה  ; סופ"ש מהנה של כדורשת בפאפוס ;  חופשות סאפ מהנות באלבניה המתעוררת ; וחווית הורים ומתבגרים בטיולי בר מיצווה של סאפ וקאייקים בסיציליה... :

Show More

חופשות סאפ

באי וולקנו

חופשת טריאתלון

בטרופאה

חופשת סאפ בר/בת מצווה

באי וולקנו

חופשת סאפ

בטרופאה

חופשת סאפ

במונטנגרו

חופשת כדורשת במונטנגרו

חופשות סאפ ויאכטה  בקרואטיה

חופשת כדורשת בקפריסין

חופשת יוגה

במונטנגרו

ממליצים
Show More

03-9592070

054-4507430

+972-54-4507430  

תד: 170, משמרת 4069500

רוצים לשמוע ולהתייעץ? אנא צרו איתנו קשר:

עמי שנער, יצא לטיול סאפ

יצאנו במאי 2017 לטיול במפרצים מהממים ביופיים באזור טרופאה באיטליה בשילוב חתירה על סאפ. הטיול אורגן ע“י דפנה מחברת אקטיב פלנט כאשר המדריך הישראלי של הקבוצה היה לירן מחלב הקבוצה מנתה 10 משתתפים במגוון גילאים ורמות חתירה הטיול היה מקסים הארגון היה למופת הכל התבצע לפי התוכנית ומעל המצופה היה כייף גדול והחבורה הייתה מלוכדת ומקסימה כייף גדול היה לצאת לחתירות עם לירן מחלב המקסים שהדריך אותנו ועזר למי שנזקק לעזרה בכל ימי החתירה. תודה גדולה לדפנה מאקטיב פלנט על הארגון של הטיול